CZK
 • CZK
 • EUR
/
FaQ

Sdílet:

FaQ

DIGITÁLNÍ ŠABLONY

Produkty na našem e-shopu můžete zakoupit jako host bez přihlášení, nebo jako registrovaný uživatel. 

 

Registraci vám s ohledem na její výhody doporučujeme. Pokud si totiž zakoupený soubor nechtěně smažete nebo přepíšete, po přihlášení do vašeho účtu u Brown Leopard si ho kdykoliv znovu stáhnete. Více o výhodách registrace najdete tady

Platba za produkty probíhá prostřednictvím GoPay, PayPal nebo bankovním převodem. 

 

Během několika minut po zaplacení obdržíte na vámi uvedený email link, který vám umožní stažení zakoupeného digitálního produktu do vašeho počítače.

 

U plateb bankovním převodem trvá celý proces o něco déle. Víc o platbách najdete tady

Šablony tvoříme především pro středně pokročilé uživatele editačních programů. Je proto potřeba, abyste ovládali práci s vrstvami a maskami. V menu našeho webu najdete sekci „Návody“, kde vám ukážeme, jak na to. 

 

V menu našeho webu najdete sekci „Návody“, kde vám ukážeme, jak se naše produkty používají. Návody se snažíme dělat detailní a věcné a věříme, že vám hodně pomůžou. 

 

Pokud byste i přesto potřebovali víc informací, nabízíme soukromé online lekce skrze Google Meet. Cena soukromého školení je 1000 Kč/hod a je jen na vás, jak dlouho bude trvat. Ukážeme vám, jak na to, a vše si rovnou vyzkoušíte. Ozvěte se nám na info@brown-leopard.cz.

V digitálních šablonách (kalendáře, dárkové poukazy, koláže atd.) lze měnit texty, fonty, barvy a rozmístění i velikost jednotlivých objektů. Vždy ale prosím pozorně sledujte popis konkrétního produktu. Některé objekty totiž mohou být rastrované, což znamená, že je nelze měnit. Jedná se většinou o případy využití placených fontů. 

 

U overlays lze měnit velikost, rozmístění i barvu jednotlivých objektů ve vrstvách. Můžete tak měnit barvu listí, okvětních lístků a podobně. Zároveň můžete měnit i rozostření a vytvořit tak velmi reálný výsledek.

Ano, většina našich šablon je plně funkční i pro PSE. Vždy ale sledujte pozorně popis konkrétního produktu, zvláště pak záložku “Kompatibilita & použití”, kde najdete detailní informace o podporovaných programech.

Adobe Lightroom vyžaduje instalaci speciálního pluginu pro podporu práce s vrstvami. Tento placený plugin najdete tady.

Bohužel z důvodu copyrightu není možné volně poskytovat fonty. Nicméně nedílnou součástí našich šablon je “Font list”, ve kterém najdete jména všech použitých fontů, včetně odkazů, kde si můžete fonty bezplatně stáhnout. 

 

V našich šablonách využíváme výhradně fonty dostupné zdarma, proto nemusíte mít obavy z dodatečných nákladů.

Naše produkty můžete využít jak pro soukromé, tak komerční účely.

Upravené šablony tak můžete nabízet ke koupi svým klientům (například jako koláž fotografií na plátno) nebo je darovat jako poděkování za využití vašich služeb (například tištěná koláž, kalendář a podobně).

 

Co ale v žádném případě možné není, je předávání digitálního produktu nebo jeho části v editovatelné podobě – tedy námi vytvořeného originálního psd, jpg nebo png formátu.

 

MŮŽETE:

 • použít overlays do svých fotek nebo do fotek klientů
 • prodávat klientům upravené šablony (například kalendář vyplněný vašimi fotografiemi)
 • používat naše produkty k vlastní prezentaci

NESMÍTE:

 • šířit šablony ani jejich části v editovatelné podobě
 • přeprodávat šablony ani jejich části
 • vydávat šablony nebo jejich části za vlastní

Jakékoliv šíření našich digitálních produktů v editovatelné podobě je porušováním autorského zákona. Děkujeme, že respektujete autorská práva.

 

Pokud byste se chtěli na cokoliv ohledně použití našich produktů zeptat, kontaktujte nás.

DOWNLOAD & ZPŮSOB DORUČENÍ

VŠECHNY NAŠE PRODUKTY JSOU DIGITÁLNÍ A ZASÍLÁME JE POUZE E-MAILEM

 
 • Během 3–5 minut od potvrzení platby vám přijde potvrzovací e-mail s odkazy ke stažení zakoupených produktů.

 • Soubory si jedním kliknutím stáhnete do svého počítače. Žádná instalace není potřeba.

 • Pak už jen stačí vybraný soubor otevřít ve vašem editačním programu a můžete začít tvořit.

Pokud vám potvrzovací e-mail nepřijde do dvaceti minut od zaplacení kartou (případně PayPalem), podívejte se prosím do složky spam. Jestli ho nenajdete ani tam, kontaktujte nás prosím. Vše spolu vyřešíme.

 

Rozhodnete-li se pro platbu bankovním převodem, odešleme potvrzovací email s download linky ihned po obdržení platby na náš účet. Zde pak záleží na druhu vaší banky, některé platby k nám dorazí během pár minut (např. z AirBank), na jiné čekáme 24-48 hodin.

Pokud se vám nedaří produkt stáhnout, kontaktujte nás prosím. Rádi s vámi vše vyřešíme. 

Jestliže jste zakoupili produkt jako registrovaný uživatel, stačí se jednoduše přihlásit do vašeho účtu na Brown Leopard. Ve složce “Můj účet” najdete všechny své zakoupené produkty a můžete si je kdykoliv znovu stáhnout.

 

Pokud jste produkt zakoupili jako host, kontaktujte nás. 

Kupující/spotřebitel bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku nelze mimo jiné odstoupit od smlouvy o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči a byl dodán s předchozím výslovným souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy. Brown Leopard tak zdůrazňuje, že v případě dodání digitálního obsahu dodávaného on-line nelze od kupní smlouvy odstoupit.

 

Reklamační řád pak najdete tady. 

Vyhledávání