NEUMÍM/NEMÁM PHOTOSHOP

Naše foto overlays jsou k dispozici ve formátech JPG nebo PNG, což umožňuje jejich použití v široké škále editačních programů podporujících práci s vrstvami (například Photoshop, Zoner, Polarr nebo Gimp.

Digitální šablony, jako jsou kalendáře, dárkové poukazy nebo Instagram šablony, jsou vytvořeny ve formátu PSD, který je kompatibilní pouze s programy Adobe Photoshop a Photoshop Elements.

U produktů, u kterých to technické zpracování umožňuje, Vám poskytneme také odkaz na šablonu do Canvy. Pokud Canvu ještě neznáte, určitě jí vyzkoušejte! Jedná se o jedinečný grafický nástroj, který nám šetří spousty času. Pro úpravu našich šablon Vám postačí bezplatná verze této aplikace.

Sledujte také záložku “PODPOROVANÉ PROGRAMY” u každého produktu, kde najdete ikonky programů, které podporují práci s daným produktem.

Naše šablony jsou určeny zejména pro středně pokročilé uživatele editačních programů, kteří ovládají práci s vrstvami a maskami. V menu našeho webu najdete stránku „Návody“, kde vám ukážeme, jak s našimi produkty pracovat.  

Chcete se naučit používat digitální šablony?

Rádi Vás provedeme světem digitálních šablon a práce s overlays ve Photoshopu nebo Canvě! S našimi soukromými online lekcemi přes Google Meet získáte individuální pozornost a školení přesně podle vašich potřeb. Cena za hodinu je 1000 Kč, a délka školení je zcela ve Vaší režii. Ukážeme Vám, jak na to, a vše si rovnou vyzkoušíte. Neváhejte a kontaktujte nás na info@brown-leopard.cz. 

 

 

🎁 Získejte slevu 20 % na první nákup 🎁