O nás

KRISTÝNA, TĚŠÍ MĚ!

Jsem grafička, fotografka a zakladatelka malého grafického studia Brown Leopard. Původně teda psycholožka, kvůli manželově práci jsem se ale často stěhovala a za oceánem naplno propadla focení a grafice. A protože ráda dělám život sobě i ostatním jednodušší, spojila jsem své vášně a založila e-shop Brown Leopard.

 V průběhu devíti let a dvou mateřství jsem nastřádala hromadu kreativního materiálu, který vám usnadní editaci fotek a pomůže s profesionální prezentací vaší práce. Stačí pár kliků a vaše fotka bude mít třeba letní nádech se slunečními paprsky. Anebo vykouzlíte originální foto koláž, kterou můžete nabídnout klientům. Tvoření doma u počítače je pro mě, jako introverta a mámu dvou kluků, splněným snem. Stále vymýšlím něco nového a rozšiřuju e-shop o další a další overlays, foto masky nebo šablony.

Mám velkou radost, že si mou tvorbu oblíbili i zahraniční fotografové známých jmen, doma jsem ale v Česku. Proto pro vás tvořím video návody v češtině, abyste vždy věděli, jak s mými produkty pracovat. A obrátit se na mě pro radu můžete i osobně – třeba e-mailem nebo na sociálních sítích. V průběhu let jsem do týmu přibrala další profesionály, aby všechno probíhalo hladce a bylo o vás perfektně postaráno. Gró kreativní grafické práce ale zůstává v mých rukách.
neváhejte mě kdykoliv kontaktovat

PROČ ZROVNA BROWN LEOPARD?

Na samém začátku mého podnikání jsem většinu času trávila se svou věrnou psí kámoškou Bonnie. Vždy mě vytáhla od počítače a zvedla mi náladu (a tlak..) svojí divokou povahou. Grafické studio jsem tenkrát bez váhání pojmenovala po ní. Teda po jejím plemenu – louisianský leopardí pes. Přestože už s námi Bonnie není, dělá mi tento název stále radost…

12000+
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Naše pomocníky k editaci fotek využívá přes dvacet tisíc fotografů z celého světa. Budeme moc rádi, když se k nim přidáte i vy.

7000+
FOLLOWERů

Propojte se s námi na Instagramu, Facebooku, Pinterestu a YouTube. Najdete tam spoustu inspirace, návodů a všechny informace o novinkách.

24/0
ZÁKAZNICKÁ PODORA

U nás nebudete na odpověď nikdy čekat dlouho. Všechny dotazy a požadavky se snažíme vyřešit maximálně do 24 hodin.

🎁 Získejte slevu 20 % na první nákup 🎁