CZK
  • CZK
  • EUR
/
O nás

Sdílet:

O nás

KRISTÝNA, TĚŠÍ MĚ!

Jsem grafička, fotografka a zakladatelka malého grafického studia Brown Leopard. Původně teda psycholožka, kvůli manželově práci jsem se ale často stěhovala a za oceánem naplno propadla focení a grafice. A protože ráda dělám život sobě i ostatním jednodušší, spojila jsem své vášně a založila e-shop Brown Leopard. 

 

V průběhu devíti let a dvou mateřství jsem nastřádala hromadu kreativního materiálu, který vám usnadní editaci fotek a pomůže s profesionální prezentací vaší práce. Stačí pár kliků a vaše fotka bude mít třeba letní nádech se slunečními paprsky. Anebo vykouzlíte originální foto koláž, kterou můžete nabídnout klientům. Tvoření doma u počítače je pro mě, jako introverta a mámu dvou kluků, splněným snem. Stále vymýšlím něco nového a rozšiřuju e-shop o další a další overlays, foto masky nebo šablony. 

 

Mám velkou radost, že si mou tvorbu oblíbili i zahraniční fotografové známých jmen, doma jsem ale v Česku. Proto pro vás tvořím video návody v češtině, abyste vždy věděli, jak s mými produkty pracovat. A obrátit se na mě pro radu můžete i osobně – třeba e-mailem nebo na sociálních sítích. V průběhu let jsem do týmu přibrala další profesionály, aby všechno probíhalo hladce a bylo o vás perfektně postaráno. Gró kreativní grafické práce ale zůstává v mých rukách.

7000 +

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Naše pomocníky k editaci fotek využívá přes dvacet tisíc fotografů z celého světa. Budeme moc rádi, když se k nim přidáte i vy.

2000 +

FOLLOWERŮ

Propojte se s námi na Instagramu, Facebooku, Pinterestu YouTube. Najdete tam spoustu inspirace, návodů a všechny informace o novinkách.

6 /7

ZÁKAZNICKÁ PODORA

U nás nebudete na odpověď nikdy čekat dlouho. Všechny dotazy a požadavky se snažíme vyřešit maximálně do 24 hodin.

PROČ ZROVNA BROWN LEOPARD?

Na samém začátku mého podnikání jsem většinu času trávila se svou věrnou psí kámoškou Bonnie. Vždy mě vytáhla od počítače a zvedla mi náladu 

(a tlak..) svojí divokou povahou.


Grafické studio jsem tenkrát bez váhání pojmenovala po ní. Teda po jejím plemenu – louisianský leopardí pes. Přestože už s námi Bonnie není, dělá mi tento název stále radost…

Vyhledávání