BUDE MI ŠABLONA FUNGOVAT?

Většina našich overlays je ve formátech PNG nebo JPG, které lze použít ve všech editačních programech podporujících práci s vrstvami. Naše produkty tak můžete použít například v Zoneru, Polarru nebo Gimpu.

Adobe Lightroom vyžaduje instalaci speciálního pluginu, který najdete tady.

Formát PSD, který používáme k tvorbě digitálních šablon (kalendáře, dárkové poukazy, Instagram šablony atd.) lze použít pouze ve Photoshopu. 

Tam, kde to technické zpracování umožňuje, poskytujeme také link do Canvy. Pokud Canvu ještě neznáte, určitě jí vyzkoušejte! Jedná se o jedinečný grafický nástroj, který nám šetří spousty času, i přesto, že Photoshop milujeme. K úpravě našich šablon vám pak postačí free verze.

U popisu produktu sledujte prosím záložku „Kompatibilita & použití“, kde najdete seznam dodávaných formátů dané šablony nebo overlays a její kompatibilitu s konkrétními editačními programy.

Naše šablony tvoříme především pro středně pokročilé uživatele editačních programů. Je proto potřeba, abyste ovládali práci s vrstvami a maskami. V menu našeho webu najdete sekci „Návody“, kde vám ukážeme, jak na to. 

Pokud byste si nebyli něčím jistí, ozvěte se nám prosím ještě před tím, než si produkt zakoupíte. Rádi vám poradíme. Inkompatibilita s editačními programy, které u produktu nejsou uvedeny, bohužel nemůže být důvodem reklamace. Děkujeme za pochopení.

🎁 Získejte slevu 20 % na první nákup 🎁

🔥 Představujeme nové kalendáře 2024 🔥