BUDE MI ŠABLONA FUNGOVAT?

Naše foto overlays jsou k dispozici ve formátech JPG nebo PNG, což umožňuje jejich použití v široké škále editačních programů podporujících práci s vrstvami (například Photoshop, Zoner, Polarr nebo Gimp.

Digitální šablony, jako jsou kalendáře, dárkové poukazy nebo Instagram šablony, jsou vytvořeny ve formátu PSD, který je kompatibilní pouze s programy Adobe Photoshop a Photoshop Elements.

U produktů, u kterých to technické zpracování umožňuje, Vám poskytneme také odkaz na šablonu do Canvy. Pokud Canvu ještě neznáte, určitě jí vyzkoušejte! Jedná se o jedinečný grafický nástroj, který nám šetří spousty času. Pro úpravu našich šablon Vám postačí bezplatná verze této aplikace.

Sledujte také záložku “PODPOROVANÉ PROGRAMY” u každého produktu, kde najdete ikonky programů, které podporují práci s daným produktem.

Naše šablony jsou určeny zejména pro středně pokročilé uživatele editačních programů, kteří ovládají práci s vrstvami a maskami. V menu našeho webu najdete stránku „Návody“, kde vám ukážeme, jak s našimi produkty pracovat.  

Vaše spokojenost je pro nás prioritou! Pokud máte jakékoli pochybnosti nebo otázky ohledně produktů, neváhejte nás kontaktovat před nákupem. Jsme tu, abychom vám poskytli potřebné rady a pomoc.

Rádi bychom ještě zdůraznili, že nekompatibilita s editačními programy, které nejsou u produktu uvedeny, bohužel nemůže být důvodem k reklamaci. Děkujeme za pochopení.

🎁 Získejte slevu 20 % na první nákup 🎁